Elektrická príruba mäkká tesniaca klapka
Menovitý priemer DN (mm) | DN50 ~ DN500 | ||
Menovitý tlak | PN1.0MPa | PN1.6MPa | |
Skúšobný tlak | Skúška pevnosti | PN1.5MPa | PN1.6MPa |
Skúška tesnosti | PN1.1MPa | PN1.76MPa | |
Hlavné náhradné diely | Teleso ventilu | Tvárna liatina, odlievaná oceľ, odlievaná nehrdzavejúca oceľ | |
Ventilová doska | sivé surové železo, tvárná liatina, kovaná oceľ, nerezová oceľ atď. | ||
Hriadeľ ventilu | Uhlíková oceľ, nehrdzavejúca oceľ | ||
Tesniaci kruh | Kaučuk, teflon, terpolymerizácia etylénu | ||
vypchávka | Tetrafluóretylén, flexibilný grafit | ||
Uplatňovanie práce podmienka | Použitie média | Voda, vzduch, olej atď. | |
Použitie teploty | ≦ 110 ℃ | ||
Výkonové znaky
1. Dizajn je nový, rozumný, jedinečný v štruktúre, ľahký a rýchly pri otváraní a zatváraní.
2. Malý prevádzkový moment, ľahko ovládateľný a ľahko ovládateľný.
3. Môže byť inštalovaný v akejkoľvek polohe a vhodný na údržbu.
4. Tesniace diely môžu byť vymenené, tesnenia môžu byť spoľahlivé a môžu byť utesnené dvoma spôsobmi.
5. Tesniaci materiál je odolný voči starnutiu, odolnosti proti korózii a dlhej životnosti.
Populárne Tagy: príruba škrtiaca klapka, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, kúpiť, cena, cenová ponuka
Zodpovedajúce parametre ovládača sú nasledujúce

QT modulačný štvorkolkový elektrický pohon
QT série modulačný typ servopohony sú vhodné pre ovládanie škrtiacej klapky, guľový kohútik, zástrčkový ventil, môžu tieto ventily otáčať na 90. výrobok má nasledujúce vlastnosti: malý objem, nízka hmotnosť, vysoká účinnosť, vysoká spoľahlivosť, vysoká ochrana majetku a nízky hluk atď. Jednotka môže byť ovládaná na mieste a ovládaná na dlhé vzdialenosti. A môže byť široko používaný v rôznych priemyselných odvetviach, ako je ropa, chemický priemysel, elektrárne, úprava vody a papierenský priemysel atď.
Spoločnosť vyvinula nový inteligentný pohon; výberová funkcia sa zvyšuje na základe spínacieho typu servopohonu, ktorý zvýšil väčší výberový priestor pre užívateľov s rôznymi požiadavkami
Parametre produktu
QT1-4 (220V jednofázový motor) Špecifikácie modelu a kľúčové parametre výkonu
Model | špecifikácia | Výstupný moment | Výstupné otáčky | Moc | Kapacita (uF / 250V) | Menovitý prúd | Doba chodu 90 ° (S) | závažia |
QT1 | QT04-0.86 | 40 | 0,86 | 0,01 | 2.5 | 0,41 | 17.5 | 6 |
QT1 | QT06-0.86 | 60 | 0,86 | 0,015 | 4 | 0,52 | 17.5 | 9 |
QT1 | QT09-0.86 | 90 | 0,86 | 0,025 | 4 | 0.70 | 17.5 | 10 |
QT2 | QT15-0.73 | 150 | 0.73 | 0.04 | 7 | 1.1 | 20.6 | 12 |
QT2 | QT19-0.73 | 190 | 0.73 | 0.04 | 8 | 1.1 | 20.6 | 13 |
QT 3 | QT28-0.57 | 280 | 0,57 | 0.04 | 7 | 1.1 | 26.3 | 17 |
QT3 | QT38-0.57 | 380 | 0,57 | 0.06 | 10 | 1.5 | 26.3 | 18 |
QT3 | QT50-0.57 | 500 | 0,57 | 0.09 | 12 | 2.1 | 26.3 | 19 |
Qt4 | QT60-0.5 | 600 | 0.50 | 0.12 | 15 | 2.1 | 29.4 | 22 |
Qt4 | QTS0-0.5 | 800 | 0.50 | 0.18 | 20 | 3,63 | 29.4 | 23 |
Qt4 | QT100-0.5 | 1000 | 0.50 | 0.20 | 30 | 4,09 | 29.4 | 25 |

Rozmery radu QT
typ | A1 | A2 | A3 | B1 | ΦD | ΦD1 | E | H1 | H2 | L | L1 | P | q | U |
QT1 | 44 | 17 | 36 | 68 | 100 | 170 | 27.5 | 60 | 256 | 179 | 62 | 109 | 187 | 190 |
QT2 | 49.5 | 22.5 | 30 | 77.5 | 200 | 200 | 27.5 | 64 | 263 | 187 | 85 | 113 | 210 | 190 |
QT3 | 60 | 33 | 35 | 77 | 250 | 220 | 27.5 | 70 | 298 | 202 | 88 | 119 | 213 | 190 |
Qt4 | 70 | 43 | 35 | 87 | 250 | 260 | 27.5 | 78 | 342 | 225 | 106 | 127 | 231 | 190 |
